O nas

Możemy zaproponować Państwu pobyt w pensjonacie, w którym znajdują się pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienką, lodówką oraz telewizorem. Budynek jest parterowy z zadaszonym tarasem i niezależnym wejściem do każdego pokoju. Do dyspozycji naszych gości mamy w pełni wyposażoną kuchnię.
Dla najmłodszych przygotowaliśmy wiele atrakcji, największą popularnością wśród dzieci cieszy się wielka trampolina. Nieco więksi goście mogą grać w kosza, siatkówkę, piłkę czy bilard. Duża dziełka wokół pensjonatu zapewni Państwu niezbędną do odpoczynku przestrzeń.

Będziecie mogli rozpalić grilla siedząc wygodnie pod zadaszonym daszkiem mając zawsze na oku Wasz dzieci. Mamy również przygotowane miejsce na ognisko. Na dużej działce (33 ary) graniczącej z lasem mamy dla Państwa również altanę ogrodową. Dodatkową atrakcją jest mini ptaszarnia, w której podziwiać Państwo mogą ptaki egzotyczne. Dla naszych gości mamy darmowy parking na terenie posesji. Zapraszamy do rezerwacji telefonicznej 667-230-223 lub 55247-81-86. Doba hotelowa zaczyna się od godziny 14.00 do godziny 12.00. Ze względu na bezpieczeństwo dzieci nie akceptujemy zwierząt. Nie jesteśmy płatnikami VAT, ale wystawiamy rachunki za pobyty.

Serdecznie zapraszamy

Halina i Roman Jońca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *